راهنمای خرید چاقو تیز کن برقی

دوستان و هموطنان گرامی شما می توانید در هر نقطه از میهن خوبمان که زندگی می کنید این محصول را سفارش داده تا در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد.. بدلیل وجود کالای تقلبی که درست همشکل اصل آن است , وظیفه خود میدانیم که نکاتی را در مورد کالای اصل این محصول یعنی چاقو تیزکن Swifty Sharp توضیح دهیم پس .

Image

کار کردن با چاقو تیز کن موتور دار سوئیفتی شارپ SWIFTY SHARP بسیار راحت و سریع می باشد کافی است آن را روی یک سطح کاملا افقی قرار دهید.

این سیستم دارای یک طراحی جمع و جور است که باعث ذخیره سازی آسان. این چاقو تیز کن بی سیم طراحی شده است برای بازگرداندن لبه تیغ در یک تیغه در ثانیه فقط. این شامل یک سینی گرفتن به جمع آوری تمام اصلاح فلزی برای تمیز آسان است.

Image

یکی از وسایل بسیار لازم و ضروری برای هر آشپزخانه چاقو است. کند بودن چاقو یکی از مشکلات اصلی هرآشپزی است که هم سرعت آشپزی را پایین می آورد و هم باعث می شود .با Swifty شارپ، آن را به آسانی می تواند باشد. نگران نباشید، تیغه در راهنمای و اسلاید قرار دهید. راهنمای دارای تیغه در زاویه مناسب به عنوان درجه حرفه ای، با سرعت بالا می چرخد ​​یاقوت کبود شربننج، و سنگ زنی و حد عالی رساندن تیغه، بازگرداندن تیغ ​​لبه تیز. و تحت راهنمای یک سینی گرفتن برای گرفتن تراشه که سقوط دور است.برش های مواد نامرتب و یک دست نباشد بنابراین بهتر است همیشه یک چاقو تیز کن خانگی در آشپزخانه خود داشته باشیم تا از این مشکل رهایی یابید.

در ستون روبرو ما تعدادی از محصولات فروشگاهمان را به همراه قیمت آن گذاشته ایم تا شما به راحتی با آنها آشنا شوید .

Image

با خرید چاقو تیزکن دستیswifty sharp از فروشگاه ما که با قیمت بسیار پایینی عرضه شده است می توانید به راحتی و با هزینه بسیار مناسب، انواع چاقو و قیچی را در سریعترین زمان ممکن تیز کرده و مانند روز اول از آنها استفاده کنید.

Image

کار کردن با این وسیله بسیار راحت و سریع می باشد، کافی است آن را روی یک سطح کاملا افقی قرار دهید وحال چاقوی خود را از دسته گرفته و بین دو تیغه دستگاه چند بار بکشید، کار تمام است و می توانید از چاقوی تیز شده خود لذت ببرید. این دستگاه جهت تیز کردن انواع چاقو های معمولی و اره ای و قیچی در سایز های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. سنگ به کار رفته در دستگاه مرغوب و با کیفیت عالی بوده تا دوام بالایی جهت تیز کردن طی گذر زمان داشته باشد. سینس پلاستیکی مخصوص در پایین دستگاه جهت جمع آوری تراشه های چاقو قرار دارد.

Image

برای خرید چاقو تیز کن برقی فقط کافی است نام و آدرس و نام محصول را به شماره پیامک ۵۰۰۰۲۰۳۰۲۳۵ اراسل کنید.تا در اولین فرصت این محصول ارزشمند به دستان برسد.